HUNgarian Community

Discussion in 'New User Help & Introductions' started by oreal, Sep 8, 2011.

?

GOT BETA KEY ?!

YES !!! 51 vote(s) 25.4%
Not yet :( 129 vote(s) 64.2%
I order a cheeseburger! 21 vote(s) 10.4%
    Na én is csak bejelentkezem. Betaban nem vagyok. Majd egyszer:)
    I speak a little bit of hungarian....im a bit magyar myself......
    Welcome aboard! Üdv a fedélzeten. :D ;)
    Üdv mindenki!

Videók alapján jónak, 5letesnek tűnik a játék és még ingyenes is. Már alig várom, hogy kipróbálhassam. :)

Remélem minél előbb találkozunk a harcmezőn. :D
    • Like x 1
    Haka dobjad az e-mailt. Béta time van ;)

A következő emberen még gondolkodnom kell mert lehet hogy havernak megy a kulcs bocsi :-/
    Üdv mindenkinek!

Hogy álltok a kulcsokkal? Ha lenne feleslegbe, nekem jól jönne... Ha majd én is kapok, azokat "visszaforgatom" ide.
    vagyunk ezzel így páran...jó lenne csak kevés van...:)
    Mivel Hakapeci azóta sem jelentkezett, tovább megyek a listán.

Syrriolth, Kerwin, ha emailcímet küldtök, kaptok cserébe valamit :)
    Oh minő meglepetés.. de remélem nem valami tv shop-os kihagyhatatlan ajánlatod van a számunkra
    Ha visszaigazolsz az e-mailről hogy jó máris kapod a porszívóutalványt ;)
    +1 magyar ^^ akinek van felesleges meghivója legyen szives és dobjon meg vele ^^ fatbucha10@postafiok.hu vagy cserébe egy Repulse CB accountott adok helyete (felhasználónév cress572 sokat nem játszottam vele xD )
    Ok megtörtént, de ha lehet én levehető ajtós NDK turmixgépet szeretnék.. már ha van..
    Az NDK turmixgép nem érkezett még meg...
    Ok akkor várom, de ha lehet akkor piros legyen...
    Mellesleg h van ez? Van aki kapot beta key-t és az meg hivhat embereket?? És akit meg meghivot az is hívhat? vagy valaki magyaráza már el xDD mert nem nagyon értem meg h alapból milyn a játék xD jó vagy valamit mondjon már róla valaki mert én eddig csak gameplay vidiket látam xD és eddig belyön viszont fogalmam sincs h miket lehet benne csinálni meg .. stb.. 1 szóval info kéne a játékról olyanoktól akik már játszotak vele ^^.
    A játékról nem beszélhetünk, tiltja az egyezmény amit el kell fogadnod ha belépsz a bétába (aka NDA).

Az inviteok úgy vannak hogy akit meghívsz az nem kap inviteot, csak legközelebbi "beta wave"-ban amikor mindenki más is kap újakat. Persze nem rég volt egy beta wave, és nekem úgy tűnik sajnos nem igazán jutnak ide vissza inviteok azoktól akiket meginveltem... Szégyellhetnétek magatokat ):<

Syrriolth azóta sem írt úgyhogy Bucser ha írsz ímélt te jössz... Sajnos még mindig bugos valahogy a Firefall-os PM nekem szóval kénytelen leszek ide írogatni. Aki kulcsot akar nézegessen ide néha :D
    • Like x 1
    Ööö akkor most meggondoltad magadat a Béta kulcs ügyében? Mert én azóta sem Kaptam semmiféle levelet sem.
    Ha valami fennakadás van, vagy probléma akkor legalább írd meg, hogy ne várjam hiába...:(
    Írtam mailt. Meglátom mit tudok csinálni...
    tastaturaster@gmail.com

Bocsi a lassú reakcióért éppen költözés közben vagyok és napközben nem néztem fórumot.
    Hali mindenkinek :) Ha nem okoz gondot , én is elfogadnák egy keyt :) !