Firefall Forums

HUNgarian Community

Discussion in 'New User Help & Introductions' started by oreal, Sep 8, 2011.

?

GOT BETA KEY ?!

YES !!! 50 vote(s) 25.0%
Not yet :( 129 vote(s) 64.5%
I order a cheeseburger! 21 vote(s) 10.5%
    ezaaaz, van bétám !!!!!
    valakinek van még béta kulcsa feleslegbe???
    Bocsi haka, most balu kapja a másodikat. Amint lesz úrja írok. Valószínűleg elég hamar...
    ok azt meg köszönném xD!
    NAgyon szépen köszönöm !!
    no i dont have beta key
    • Like x 1
    Helló! Látom azért vannak itt is páran szerény országunkból. Már a kezdetek kezdete óta várok egy béta kulcsra, de ezidáig még nem áldott meg a jószerencse (nem csak itt, máshol sem (real life)), hogy meglepjen engem is egy kulccsal, de szívesen venném, hogy ha valakinek lenne egy felesleges meghívója, meghívna. Itt az email címem, ha mégis valaki megszánna majd egyel. Előre is millió köszönet érte!
    Hello. Én is magyar vagyok. Egy kulcsnak örülnék. köszi
    Lefogadom mire sikerül bejutnunk addigra 1-2 nap lesz vissza a béta teszt üzemből..
    Amúgy mekkora "ge*iség" már az egész. A játék bejelentése óta várok arra, hogy kapjak egy nyamvadt kulcsot, erre van egy rakás olyan kölyök, akik pár hete/hónapja már a béta kulcs birtokában voltak... Külföldi fórumokat is nézegetem, ott is ez a helyzet. Na meg más játéknál is....valaki vár a bétára éven át, aztán pár hülye gyerek meg ripsz-ropsz kap egy kulcsot, csak hogy vagánykodjon vele, hogy már játszik, szemben azzal, aki ténylegesen segíteni akarja, vagy plusz ötleteket adni a készítőknek......
    • Like x 1
    Na de milyen krumpli? Paprikás? vagy talán rakott?
    A béta kulcs mindig is a szerencsén múlott, semmi máson, kár is őrlődni ezen.
    • Like x 2
    Szerencse, de milyen..... Akinek meg van kulcsa, csak heccből sem küld....se jó pofizásért, se semmiért.... nehogy már másnak is legyen egy jó pillanata...
    Na Whitee abban biztos lehetsz hogy te nem kapsz tőlem. Amúgy meg hajábansült.
    Megnyugodhatsz gyerek, hogy tőled nem is kellene... ;) Nem fogok senkinek sem pitizni egy béta kulcsért... Csupán annyi a kivetnivalóm, hogy szar a rendszer, mint mindenhol és nincs itt semmi igazságosság a béta kulcsok kiosztásánál. Amúgy meg legyél boldog és remélem már jó pár tíz, száz bugot bejelentettél.

Viszont mástól, ha lehetne, még várok egy kulcsra. Habár gondolom, itt is ugyanolyan a magyar közösség, mint a többi helyen.
    össze ne vesszetek már egy béta kulcson xD
    Dehogy veszek össze :D Krumpli.

Aki kitalálja hogy miért írom hogy krumpli az kap egy sütit.
    Nem állok le vitázni egy gyerekkel, nem kell aggódni. :D :)
    Mert szereted... és ez volt az első szó amit megtanultál :)
    ja igen ha lehet kókuszos legyen az a süti.